Madeleine Pyk – en samling F769

PIEDESTAL, trä. Kina, 1900-tal.

Skuren dekor. Mått 34x34 cm, höjd 67 cm.

Slitage.

Klubbat pris
2 500
237
271
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (33 bud)
30 aug 2020 11:22
2 500 SEK
30 aug 2020 11:22
2 300 SEK
30 aug 2020 11:22
2 223 SEK
30 aug 2020 11:22
2 023 SEK
30 aug 2020 10:15
1 912 SEK
29 aug 2020 10:17
1 812 SEK
29 aug 2020 10:17
1 800 SEK
29 aug 2020 9:35
1 710 SEK
29 aug 2020 9:35
1 610 SEK
26 aug 2020 7:14
1 600 SEK
26 aug 2020 7:14
1 500 SEK
26 aug 2020 7:14
1 450 SEK
25 aug 2020 21:29
1 350 SEK
25 aug 2020 10:41
1 250 SEK
25 aug 2020 10:41
1 200 SEK
25 aug 2020 10:15
1 150 SEK
24 aug 2020 14:54
1 050 SEK
24 aug 2020 14:54
1 000 SEK
24 aug 2020 14:54
950 SEK
24 aug 2020 14:54
900 SEK
24 aug 2020 14:54
850 SEK
24 aug 2020 14:54
800 SEK
24 aug 2020 14:37
750 SEK
24 aug 2020 14:37
700 SEK
23 aug 2020 6:48
650 SEK
22 aug 2020 20:10
600 SEK
22 aug 2020 20:10
550 SEK
22 aug 2020 19:23
500 SEK
22 aug 2020 17:45
450 SEK
22 aug 2020 13:32
400 SEK
22 aug 2020 13:32
380 SEK
22 aug 2020 9:39
350 SEK
22 aug 2020 7:59
300 SEK