Madeleine Pyk – en samling F769

HÄNGE/OBJEKT, nefrit, Kina, 1900-tal.

Skuren dekor av fjäril. Mått 5,5x4,5 cm.

Slitage.

Klubbat pris
2 209
210
240
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
30 aug 2020 19:39
2 209 SEK
30 aug 2020 19:39
2 009 SEK
30 aug 2020 19:37
1 909 SEK
30 aug 2020 19:36
1 809 SEK
30 aug 2020 19:34
1 709 SEK
30 aug 2020 19:34
1 709 SEK
30 aug 2020 19:33
1 609 SEK
30 aug 2020 19:31
1 509 SEK
30 aug 2020 19:28
1 409 SEK
30 aug 2020 19:25
1 309 SEK
30 aug 2020 19:24
1 209 SEK
30 aug 2020 19:05
1 109 SEK
30 aug 2020 19:05
1 009 SEK
30 aug 2020 19:05
1 000 SEK
30 aug 2020 19:04
950 SEK
30 aug 2020 19:04
900 SEK
30 aug 2020 18:03
850 SEK
30 aug 2020 18:03
800 SEK
30 aug 2020 17:06
750 SEK
30 aug 2020 13:13
700 SEK
28 aug 2020 6:55
550 SEK
22 aug 2020 21:30
500 SEK
22 aug 2020 17:48
350 SEK
22 aug 2020 9:14
300 SEK