PIEDESTAL, Kina, 1900-tal.

PIEDESTAL, Kina, 1900-tal.

Skuren dekor med motiv av blommor och växter. Med stenplatta. Höjd 91 cm.

Slitage. Märken. Torksprickor.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
30 aug 2020 18:33
1 600 SEK
30 aug 2020 18:30
1 500 SEK
30 aug 2020 18:30
1 450 SEK
30 aug 2020 16:16
1 350 SEK
8
30 aug 2020 13:50
1 250 SEK
30 aug 2020 13:50
1 200 SEK
30 aug 2020 13:49
1 110 SEK
8
30 aug 2020 13:49
1 010 SEK
30 aug 2020 10:13
950 SEK
30 aug 2020 10:13
900 SEK
27 aug 2020 21:02
850 SEK
27 aug 2020 20:11
800 SEK
27 aug 2020 20:11
800 SEK
27 aug 2020 20:10
750 SEK
27 aug 2020 20:10
700 SEK
27 aug 2020 11:57
650 SEK
26 aug 2020 20:20
600 SEK
26 aug 2020 20:20
600 SEK
26 aug 2020 19:46
450 SEK
24 aug 2020 20:25
400 SEK
23 aug 2020 23:14
350 SEK
23 aug 2020 19:21
300 SEK