SIDEBOARD, lackerat trä. Kina, 1900-tal.

Svart lackerad, förgylld dekor av flodlandskap med figurer. Bredd 122, djup 30, höjd med glasskiva 83 cm.

Slitage. Märken.

Klubbat pris
7 400
653
681
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
30 aug 2020 18:30
7 400 SEK
12
30 aug 2020 17:53
7 200 SEK
10
30 aug 2020 17:53
7 000 SEK
12
30 aug 2020 17:53
7 000 SEK
10
30 aug 2020 17:16
6 400 SEK
11
30 aug 2020 17:16
6 200 SEK
10
30 aug 2020 16:00
5 400 SEK
30 aug 2020 11:05
5 200 SEK
9
28 aug 2020 22:41
5 000 SEK
8
28 aug 2020 22:41
4 900 SEK
8
28 aug 2020 17:18
4 600 SEK
28 aug 2020 10:21
4 400 SEK
8
28 aug 2020 8:19
4 200 SEK
28 aug 2020 8:19
4 200 SEK
8
28 aug 2020 7:24
4 000 SEK
27 aug 2020 23:56
3 800 SEK
27 aug 2020 19:54
3 600 SEK
27 aug 2020 19:54
3 500 SEK
27 aug 2020 19:54
3 400 SEK
27 aug 2020 19:54
3 200 SEK
27 aug 2020 12:19
3 000 SEK
22 aug 2020 12:08
2 500 SEK
22 aug 2020 11:50
500 SEK
21 aug 2020 22:44
350 SEK
21 aug 2020 17:35
300 SEK