BURK med LOCK, samt FAT, två stycken, porslin. Qing dynastin, 17/1800-tal.

Olika dekor, höjd 14 cm. Diameter fat 10 cm.

Ifyllda nagg. slitage, nagg.

Klubbat pris
2 400
212
221
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 aug 2020 12:17
2 400 SEK
30 aug 2020 12:17
2 267 SEK
29 aug 2020 22:51
2 200 SEK
29 aug 2020 22:51
2 000 SEK
28 aug 2020 2:38
1 800 SEK
27 aug 2020 20:46
1 500 SEK
24 aug 2020 15:50
1 400 SEK
22 aug 2020 22:34
1 300 SEK