TEDOSA, silver, Luenwo, Shanghai, Kina 1900-talets första hälft.

Motiv av körsbärsblom. Höjd 13 cm, 300 gram.

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
6 800
600
626
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
30 aug 2020 17:03
6 800 SEK
8
30 aug 2020 17:03
6 600 SEK
8
30 aug 2020 17:02
6 200 SEK
11
30 aug 2020 17:02
6 000 SEK
8
30 aug 2020 17:02
5 200 SEK
11
30 aug 2020 17:02
5 000 SEK
8
30 aug 2020 12:31
4 200 SEK
11
30 aug 2020 12:27
4 000 SEK
8
30 aug 2020 12:27
4 000 SEK
11
29 aug 2020 19:21
3 400 SEK
10
29 aug 2020 18:45
3 200 SEK
9
28 aug 2020 1:03
3 000 SEK
8
27 aug 2020 20:08
2 800 SEK
25 aug 2020 10:03
2 600 SEK
24 aug 2020 11:44
2 400 SEK
22 aug 2020 22:30
2 200 SEK
22 aug 2020 9:04
2 000 SEK
22 aug 2020 6:15
1 900 SEK
21 aug 2020 22:49
1 800 SEK
21 aug 2020 22:49
1 700 SEK
21 aug 2020 22:49
1 600 SEK
21 aug 2020 17:15
1 500 SEK