TEKANNA MED LOCK Kina Qianlong (1736-95) porslin

Dekor i famille rose-färger av tuppar i trädgård, höjd ca 12 cm

Bruksslitage. Mynningsnagg. Glasyrmistor.

Klubbat pris
3 180
302
345
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 aug 2020 11:50
3 180 SEK
30 aug 2020 10:06
2 980 SEK
30 aug 2020 10:06
2 900 SEK
30 aug 2020 10:05
2 700 SEK
30 aug 2020 10:05
2 500 SEK
29 aug 2020 22:41
2 200 SEK
22 aug 2020 23:25
2 000 SEK
22 aug 2020 22:23
1 800 SEK
22 aug 2020 8:34
400 SEK
21 aug 2020 22:38
350 SEK
21 aug 2020 19:28
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13