SKULPTUR, soapstone, Kina 1900-tal.

Buddha. Höjd 20 - 7 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (5 bud)
30 aug 2020 16:08
55 EUR
30 aug 2020 16:08
50 EUR
29 aug 2020 13:45
45 EUR
29 aug 2020 13:45
40 EUR
28 aug 2020 7:53
30 EUR