VATTENDROPPARE Kina 17/1800-tal porslin

Cappuccinofärgad med reserver i underglasyrblått, höjd ca 18,5 cm

Bruksslitage. Nagg.

Klubbat pris
4 124
364
380
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
30 aug 2020 16:24
4 124 SEK
30 aug 2020 16:24
4 011 SEK
30 aug 2020 16:23
3 722 SEK
30 aug 2020 16:22
3 522 SEK
30 aug 2020 16:22
3 333 SEK
30 aug 2020 16:18
3 311 SEK
30 aug 2020 16:18
3 111 SEK
30 aug 2020 16:18
3 111 SEK
30 aug 2020 16:18
2 755 SEK
30 aug 2020 16:18
2 555 SEK
30 aug 2020 14:49
2 000 SEK
30 aug 2020 13:41
1 200 SEK
30 aug 2020 1:50
900 SEK
24 aug 2020 15:47
800 SEK
21 aug 2020 20:33
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13