SIGILLASK med lock Kina Kangxis märke 1900-tal porslin

Ask i trä med fack för ask samt ställ, peachbloom-glasyr, diameter ca 7 cm, askens mått 11x10,5x13 cm

Obetydligt ytslitage. Ask med smärre slitage (lös i fogarna)

Klubbat pris
12 500
1 103
1 151
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (37 bud)
29 aug 2020 18:26
12 500 SEK
27 aug 2020 2:30
12 000 SEK
23 aug 2020 16:13
11 500 SEK
23 aug 2020 16:12
11 000 SEK
23 aug 2020 16:12
11 000 SEK
22 aug 2020 23:02
10 500 SEK
22 aug 2020 22:29
10 000 SEK
22 aug 2020 22:29
9 800 SEK
22 aug 2020 22:29
9 500 SEK
22 aug 2020 22:29
9 300 SEK
22 aug 2020 22:28
9 000 SEK
22 aug 2020 22:28
8 800 SEK
22 aug 2020 22:28
8 200 SEK
22 aug 2020 22:28
8 000 SEK
22 aug 2020 22:27
7 200 SEK
22 aug 2020 22:27
7 000 SEK
22 aug 2020 22:05
6 200 SEK
22 aug 2020 22:05
6 000 SEK
22 aug 2020 22:05
5 600 SEK
22 aug 2020 22:05
5 400 SEK
22 aug 2020 22:04
5 200 SEK
22 aug 2020 22:04
5 000 SEK
22 aug 2020 22:02
4 800 SEK
22 aug 2020 22:02
4 600 SEK
22 aug 2020 22:01
4 400 SEK
22 aug 2020 22:01
4 200 SEK
22 aug 2020 22:00
4 000 SEK
22 aug 2020 22:00
3 800 SEK
22 aug 2020 21:59
3 600 SEK
22 aug 2020 21:59
3 400 SEK
22 aug 2020 21:58
3 200 SEK
22 aug 2020 21:58
3 000 SEK
22 aug 2020 12:20
2 600 SEK
22 aug 2020 12:20
2 400 SEK
21 aug 2020 17:18
2 200 SEK
21 aug 2020 17:18
2 000 SEK
21 aug 2020 15:17
1 800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13