Arne Jones E1299

GUDOMAR 3 st samt OPIUMVIKTER 2 st, Thailand/Burma bla Lanna 17/1800-tal Brons

Höjd exkl ställ 6-9 cm, vikter ca 4 cm

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
30 aug 2020 13:03
3 200 SEK
29 aug 2020 16:56
3 000 SEK
29 aug 2020 16:56
2 900 SEK
28 aug 2020 17:06
2 700 SEK
27 aug 2020 9:13
2 500 SEK
23 aug 2020 0:56
2 300 SEK
23 aug 2020 0:56
2 100 SEK
23 aug 2020 0:54
2 000 SEK
23 aug 2020 0:54
1 900 SEK
22 aug 2020 10:27
1 800 SEK
22 aug 2020 9:23
1 500 SEK
22 aug 2020 9:19
1 100 SEK
22 aug 2020 9:10
1 000 SEK
22 aug 2020 7:55
400 SEK
21 aug 2020 17:36
350 SEK
21 aug 2020 14:33
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13