KUNISADA TSUNODA (TOYKUNI III) kolorerat träsnitt 1850-tal

Kabuki skådespelare, bildyta 35 x 23 cm

Ej examinerad ur ram. Blekt.

Proveniens

Galerie M Nakazawa Tokyo Japan

Klubbat pris
4 400
417
478
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
30 aug 2020 16:03
4 400 SEK
30 aug 2020 16:01
4 200 SEK
30 aug 2020 16:00
4 000 SEK
30 aug 2020 16:00
3 800 SEK
30 aug 2020 16:00
3 800 SEK
30 aug 2020 15:57
3 600 SEK
30 aug 2020 15:54
3 400 SEK
30 aug 2020 15:54
3 200 SEK
30 aug 2020 15:54
3 000 SEK
30 aug 2020 15:54
2 800 SEK
30 aug 2020 15:52
2 600 SEK
30 aug 2020 15:50
2 400 SEK
30 aug 2020 15:50
2 300 SEK
30 aug 2020 15:42
1 900 SEK
30 aug 2020 14:26
1 800 SEK
30 aug 2020 10:58
1 600 SEK
29 aug 2020 15:20
1 200 SEK
29 aug 2020 7:39
1 050 SEK
22 aug 2020 9:13
850 SEK
21 aug 2020 18:51
800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13