TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1900-tal.

Polykrom dekor av blommor. Diameter 14 cm.

Smärre slitage. Obetydligt fotnagg.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
30 aug 2020 16:14
3 000 SEK
30 aug 2020 16:14
2 901 SEK
30 aug 2020 16:14
2 701 SEK
30 aug 2020 16:14
2 501 SEK
30 aug 2020 16:01
2 201 SEK
30 aug 2020 16:01
2 001 SEK
30 aug 2020 11:26
1 900 SEK
30 aug 2020 11:26
1 800 SEK
30 aug 2020 1:37
1 578 SEK
30 aug 2020 1:37
1 478 SEK
29 aug 2020 22:43
1 300 SEK
29 aug 2020 22:43
1 200 SEK
28 aug 2020 2:14
1 100 SEK
28 aug 2020 2:14
1 000 SEK
26 aug 2020 20:09
400 SEK
26 aug 2020 20:09
350 SEK
22 aug 2020 22:24
300 SEK
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.