SKULPTUR, brons. Thailand, 1900-tal. Hand.

Höjd med träställ 20 cm.

Slitage.

Klubbat pris
901
80
83
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
9
30 aug 2020 18:06
901 SEK
8
30 aug 2020 18:06
851 SEK
8
30 aug 2020 18:05
850 SEK
30 aug 2020 9:03
800 SEK
27 aug 2020 17:16
750 SEK
27 aug 2020 17:16
700 SEK
27 aug 2020 17:16
650 SEK
27 aug 2020 6:08
600 SEK
25 aug 2020 21:36
550 SEK
24 aug 2020 20:41
500 SEK
24 aug 2020 20:41
500 SEK
22 aug 2020 19:23
450 SEK
22 aug 2020 19:23
400 SEK
22 aug 2020 8:20
350 SEK
21 aug 2020 17:35
300 SEK