BUDDHA, brons. Burma, 1900-tal.

Krönt huvud. Höjd med träsockel 20,5 cm.

Slitage, anlupen.

Klubbat pris
2 300
203
212
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
30 aug 2020 0:26
2 300 SEK
30 aug 2020 0:26
2 100 SEK
29 aug 2020 20:15
2 001 SEK
29 aug 2020 20:15
1 901 SEK
26 aug 2020 19:54
1 900 SEK
26 aug 2020 18:42
1 800 SEK
24 aug 2020 16:53
1 300 SEK
21 aug 2020 17:22
1 000 SEK