Madeleine Pyk – en samling F769

BUDDHA, brons. Thailand, 1900-tal. Bangkok.

Förgylld dekor. Höjd med sockel 30 cm.

Slitage. bristningar i metallen.

Klubbat pris
1 800
171
195
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
30 aug 2020 18:19
1 800 SEK
30 aug 2020 18:16
1 500 SEK
30 aug 2020 17:49
1 300 SEK
27 aug 2020 6:40
1 200 SEK
25 aug 2020 18:48
1 100 SEK
22 aug 2020 19:23
500 SEK