TEKANNOR 6 st Kina 1900-tal delvis glaserat lergods

Höjd 6-24 cm, delvis signerade

Obetydligt ytslitage. Nagg (en kanna)

Klubbat pris
5 431
479
500
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
30 aug 2020 12:48
5 431 SEK
30 aug 2020 12:48
5 300 SEK
30 aug 2020 12:31
5 229 SEK
30 aug 2020 11:59
5 029 SEK
30 aug 2020 11:59
5 000 SEK
30 aug 2020 11:56
4 600 SEK
30 aug 2020 11:49
4 400 SEK
30 aug 2020 10:20
4 200 SEK
30 aug 2020 10:20
4 005 SEK
30 aug 2020 8:38
4 000 SEK
30 aug 2020 8:38
3 800 SEK
29 aug 2020 22:32
3 400 SEK
29 aug 2020 20:27
3 200 SEK
29 aug 2020 18:07
3 000 SEK
29 aug 2020 18:07
3 000 SEK
29 aug 2020 15:28
2 400 SEK
28 aug 2020 10:02
2 200 SEK
28 aug 2020 10:02
2 000 SEK
28 aug 2020 10:02
1 900 SEK
28 aug 2020 5:04
1 800 SEK
28 aug 2020 0:31
1 700 SEK
26 aug 2020 18:44
900 SEK
25 aug 2020 7:53
800 SEK
24 aug 2020 19:54
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13