1223601
Eino Ruutsalo
(Finland, 1921-2001)
Eino ruutsalo, akvarell, signerad and daterad 1960.

EINO RUUTSALO, akvarell, signerad and daterad 1960.

"Vihreätä ja valkoista" ("Grönt och vitt"). 29,5 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram. Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

120
1 237
142
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
6 aug 16:17
120 EUR
1 aug 10:56
100 EUR
1 aug 8:06
75 EUR
1 aug 6:27
70 EUR
31 jul 17:22
50 EUR