1240340
Olavi Haarala
(Finland, 1925-1978)
Olavi haarala, olja och blandteknik på papper, signerad och daterad 1959.

OLAVI HAARALA, olja och blandteknik på papper, signerad och daterad 1959.

Abstrakt, bildstorlek 48 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
156
1 608
185
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (17 bud)
8 aug 15:43
156 EUR
7 aug 17:36
146 EUR
7 aug 17:36
137 EUR
6 aug 16:26
136 EUR
4 aug 16:52
126 EUR