1240341
Olavi Haarala
(Finland, 1925-1978)
Olavi haarala, olja på masonit, signerad och daterad 1960.

OLAVI HAARALA, olja på masonit, signerad och daterad 1960.

Abstrakt, 84 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

12 timmar 35 minuter
180
1 855
213
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (17 bud)
8 aug 17:00
180 EUR
8 aug 10:37
170 EUR
7 aug 18:28
160 EUR
7 aug 18:28
150 EUR
7 aug 18:28
150 EUR