Olavi Haarala

(Finland, 1925-1978)
Olavi Haarala
(Finland, 1925-1978)

OLAVI HAARALA, olja på masonit, signerad och daterad 1960.

Abstrakt, 84 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
505
5 323
578
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (34 bud)
9 aug 2020 20:11
505 EUR
8
9 aug 2020 20:11
500 EUR
8
9 aug 2020 20:11
485 EUR
9 aug 2020 20:11
465 EUR
8
9 aug 2020 20:10
445 EUR
9 aug 2020 20:10
435 EUR
8
9 aug 2020 20:10
415 EUR
9 aug 2020 20:07
395 EUR
8
9 aug 2020 20:07
375 EUR
9 aug 2020 20:07
370 EUR
8
9 aug 2020 20:03
350 EUR
9 aug 2020 19:49
330 EUR
9 aug 2020 19:48
310 EUR
9 aug 2020 19:48
300 EUR
9 aug 2020 19:32
271 EUR
9 aug 2020 19:32
251 EUR
9 aug 2020 19:18
190 EUR
8 aug 2020 17:00
180 EUR
8 aug 2020 10:37
170 EUR
7 aug 2020 18:28
160 EUR
7 aug 2020 18:28
150 EUR
7 aug 2020 18:28
150 EUR
2 aug 2020 20:44
131 EUR
2 aug 2020 20:44
121 EUR
2 aug 2020 14:15
111 EUR
2 aug 2020 14:15
101 EUR
2 aug 2020 14:15
100 EUR
2 aug 2020 14:15
95 EUR
2 aug 2020 14:15
90 EUR
2 aug 2020 14:14
85 EUR
2 aug 2020 14:14
80 EUR
2 aug 2020 14:14
75 EUR
2 aug 2020 14:14
70 EUR
31 jul 2020 23:01
50 EUR