1240342
Olavi Haarala
(Finland, 1925-1978)
Olavi haarala, olja på masonit, signerad och daterad 1959.

OLAVI HAARALA, olja på masonit, signerad och daterad 1959.

Abstrakt, 122 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
580
5 978
687
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (33 bud)
10
9 aug 20:54
580 EUR
12
9 aug 20:53
560 EUR
10
9 aug 20:51
540 EUR
12
9 aug 20:50
520 EUR
10
9 aug 20:49
500 EUR