Olavi Haarala

(Finland, 1925-1978)
Olavi Haarala
(Finland, 1925-1978)

OLAVI HAARALA, olja på duk, signerad och daterad 1957.

Komposition, 81 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
500
5 635
522
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (28 bud)
10
7 aug 2020 13:27
500 EUR
9
7 aug 2020 13:27
488 EUR
9
6 aug 2020 5:41
470 EUR
8
6 aug 2020 5:35
450 EUR
9
6 aug 2020 5:35
445 EUR
8
5 aug 2020 9:56
425 EUR
5 aug 2020 9:56
405 EUR
8
5 aug 2020 9:56
375 EUR
5 aug 2020 9:56
355 EUR
8
5 aug 2020 9:55
335 EUR
5 aug 2020 9:55
315 EUR
8
5 aug 2020 8:15
290 EUR
4 aug 2020 20:43
270 EUR
4 aug 2020 20:43
250 EUR
4 aug 2020 20:43
240 EUR
4 aug 2020 20:15
220 EUR
4 aug 2020 13:51
200 EUR
4 aug 2020 13:13
190 EUR
4 aug 2020 13:13
185 EUR
4 aug 2020 9:50
180 EUR
4 aug 2020 3:17
170 EUR
3 aug 2020 23:14
160 EUR
3 aug 2020 22:08
150 EUR
3 aug 2020 22:08
140 EUR
3 aug 2020 17:37
130 EUR
2 aug 2020 14:22
120 EUR
1 aug 2020 9:43
110 EUR
1 aug 2020 8:41
100 EUR