1240346
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)
Olavi martikainen, olja på duk, signerad och daterad -74.

OLAVI MARTIKAINEN, olja på duk, signerad och daterad -74.

Tillsammans, 64 x 43 cm.

Vågigt duk. Slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
820
8 452
971
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (32 bud)
9 aug 20:30
820 EUR
9 aug 20:28
800 EUR
9 aug 20:28
800 EUR
9 aug 20:16
780 EUR
9 aug 20:16
760 EUR