1240347
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)
Olavi martikainen, olja på duk, signerad och daterad -71.

OLAVI MARTIKAINEN, olja på duk, signerad och daterad -71.

Vilostund, 51.5 x 43 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
320
3 298
379
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
8 aug 10:17
320 EUR
8 aug 10:17
300 EUR
8 aug 9:28
270 EUR
1 aug 14:05
250 EUR
1 aug 14:05
250 EUR