Olavi Martikainen

(Finland, 1920-1979)
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)

OLAVI MARTIKAINEN, olja på duk, signerad och daterad -58.

Skogsmotiv, 55 x 73.5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Hyvinge konstmuseum.

Klubbat pris
760
8 565
793
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (37 bud)
9 aug 2020 20:04
760 EUR
9 aug 2020 20:04
740 EUR
9 aug 2020 13:48
720 EUR
9 aug 2020 13:48
700 EUR
9 aug 2020 13:48
680 EUR
9 aug 2020 13:48
660 EUR
9 aug 2020 10:46
640 EUR
9 aug 2020 8:25
620 EUR
9 aug 2020 8:25
600 EUR
9 aug 2020 8:25
600 EUR
9 aug 2020 8:25
560 EUR
9 aug 2020 8:25
540 EUR
9 aug 2020 1:06
520 EUR
9 aug 2020 1:05
500 EUR
9 aug 2020 1:05
500 EUR
8 aug 2020 20:27
390 EUR
6 aug 2020 8:15
370 EUR
6 aug 2020 8:07
350 EUR
6 aug 2020 8:07
340 EUR
6 aug 2020 6:49
320 EUR
6 aug 2020 6:49
300 EUR
6 aug 2020 6:46
270 EUR
6 aug 2020 6:46
250 EUR
6 aug 2020 6:46
240 EUR
3 aug 2020 19:01
220 EUR
3 aug 2020 19:01
200 EUR
3 aug 2020 19:00
170 EUR
3 aug 2020 19:00
160 EUR
3 aug 2020 17:22
130 EUR
3 aug 2020 17:22
120 EUR
3 aug 2020 14:35
110 EUR
3 aug 2020 14:01
100 EUR
3 aug 2020 14:01
100 EUR
3 aug 2020 13:59
90 EUR
3 aug 2020 13:59
85 EUR
1 aug 2020 16:36
80 EUR
1 aug 2020 9:28
30 EUR