1240351
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)
Olavi martikainen, akvarell och blandteknik, signerad och daterad 1965.

OLAVI MARTIKAINEN, akvarell och blandteknik, signerad och daterad 1965.

Vandraren, bildstorlek 35 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
340
3 504
403
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (26 bud)
8 aug 9:37
340 EUR
8 aug 9:30
320 EUR
8 aug 9:30
300 EUR
7 aug 19:02
221 EUR
7 aug 18:54
201 EUR