Mauri Heinonen

(Finland, 1926-2010)
Mauri Heinonen
(Finland, 1926-2010)

MAURI HEINONEN, olja på duk, signerad och daterad -99.

Grön landskap, 60 x 47 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
167
1 760
191
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
9 aug 2020 20:13
167 EUR
9 aug 2020 20:13
167 EUR
8 aug 2020 22:05
157 EUR
6 aug 2020 16:20
147 EUR
6 aug 2020 16:19
136 EUR
6 aug 2020 16:19
126 EUR
4 aug 2020 23:18
100 EUR