Olavi Martikainen

(Finland, 1920-1979)
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)

OLAVI MARTIKAINEN, olja på duk, signerad och daterad -70.

I landskapet, 57 x 90 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
860
9 064
984
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (16 bud)
9 aug 2020 20:15
860 EUR
9 aug 2020 20:15
840 EUR
9 aug 2020 9:25
820 EUR
9 aug 2020 9:25
800 EUR
8 aug 2020 20:52
540 EUR
8 aug 2020 9:27
520 EUR
8 aug 2020 9:27
500 EUR
8 aug 2020 9:02
300 EUR
8 aug 2020 9:02
280 EUR
8 aug 2020 8:24
270 EUR
8 aug 2020 8:23
250 EUR
8 aug 2020 8:23
250 EUR
6 aug 2020 16:28
220 EUR
6 aug 2020 16:28
200 EUR
1 aug 2020 13:39
180 EUR
1 aug 2020 9:27
30 EUR