1246376
Wiking Forsström
(Finland, 1931-2014)
Wiking forsstrÖm, olja på pannå, signerad och daterad 1977.

WIKING FORSSTRÖM, olja på pannå, signerad och daterad 1977.

Flickan vid villan. 41x29 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 16 timmar
65
669
77
Utropspris
200 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 70 EUR. Läs mer.
Budhistorik (5 bud)
3 aug 10:02
65 EUR
3 aug 10:02
60 EUR
3 aug 10:02
55 EUR
2 aug 20:34
50 EUR
1 aug 18:16
40 EUR