1246427
Juhani Harri
(Finland, 1939-2003)
Juhani harri, olja på skiva, signerad och daterad -71.

JUHANI HARRI, olja på skiva, signerad och daterad -71.

Utan titel, 96 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
500
5 153
592
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (11 bud)
8
9 aug 20:26
500 EUR
9
9 aug 20:26
480 EUR
8
9 aug 20:19
440 EUR
9 aug 7:45
420 EUR
5 aug 16:39
400 EUR