1246430
Juhani Harri
(Finland, 1939-2003)
Juhani harri, olja på skiva.
Juhani harri, olja på skiva.
Juhani harri, olja på skiva.

JUHANI HARRI, olja på skiva.

Utan titel, 100 x 70 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T31
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 8 timmar
200
2 059
238
Utropspris
600 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 220 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
1 aug 17:30
200 EUR
1 aug 6:28
150 EUR
31 jul 13:52
100 EUR