Arvo Summanen

(Finland, 1928-2006)
Arvo Summanen
(Finland, 1928-2006)

ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -65.

"Eeros hand", 46 x 61 cm.

Krackelyr. Färgbortfall.

Klubbat pris
270
2 846
309
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (13 bud)
9 aug 2020 20:25
270 EUR
9 aug 2020 20:25
250 EUR
9 aug 2020 20:25
220 EUR
9 aug 2020 20:25
200 EUR
9 aug 2020 19:28
190 EUR
9 aug 2020 19:28
180 EUR
9 aug 2020 19:27
170 EUR
9 aug 2020 19:27
160 EUR
9 aug 2020 1:07
150 EUR
7 aug 2020 16:19
100 EUR
2 aug 2020 14:25
60 EUR
1 aug 2020 22:17
50 EUR
1 aug 2020 9:25
30 EUR