1247706
Arvo Summanen
(Finland, 1928-2006)
Arvo summanen, olja på duk, signerad och daterad -61.

ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -61.

"Fågelbur", 100 x 70 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
340
3 504
403
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
8
9 aug 20:21
340 EUR
9 aug 19:55
320 EUR
9 aug 10:02
300 EUR
9 aug 8:11
280 EUR
8 aug 18:24
260 EUR