Arvo Summanen

(Finland, 1928-2006)
Arvo Summanen
(Finland, 1928-2006)

ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -61.

"Fågelbur", 100 x 70 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
340
3 832
355
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (11 bud)
8
9 aug 2020 20:21
340 EUR
9 aug 2020 19:55
320 EUR
9 aug 2020 10:02
300 EUR
9 aug 2020 8:11
280 EUR
8 aug 2020 18:24
260 EUR
8 aug 2020 17:22
240 EUR
6 aug 2020 13:49
220 EUR
6 aug 2020 6:26
200 EUR
2 aug 2020 1:35
110 EUR
1 aug 2020 17:34
100 EUR
31 jul 2020 21:42
30 EUR