Konstnärerna på Brondas vind

21 föremål
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -60.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
800 EUR
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -61.
Klubbat pris
2 100 EUR
Utropspris
600 EUR
Klubbat pris
340 EUR
Utropspris
400 EUR
ARVO SUMMANEN, olja på duk, signerad och daterad -65.
Klubbat pris
270 EUR
Utropspris
300 EUR
JUHANI HARRI, olja på skiva.
JUHANI HARRI, olja på skiva.
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
600 EUR