KG Nilson

(Sverige, Född 1942)
KG Nilson
(Sverige, Född 1942)

KG NILSON, olja på duk, signerad och daterad 2011

"Timglas". 90 x 90 cm.

Mindre skav längs kanter.

Proveniens

Galerie Bel' Art, Stockholm
Privat samling, Stockholm.

Galerie Bel'Art, "Timglas", feb-mars 2017.

Klubbat pris
28 000
2 484
2 593
Utropspris
16 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
8
23 aug 2020 21:19
28 000 SEK
23 aug 2020 21:19
27 000 SEK
8
23 aug 2020 21:19
26 000 SEK
23 aug 2020 21:19
25 000 SEK
8
23 aug 2020 21:18
24 000 SEK
23 aug 2020 21:18
23 000 SEK
8
23 aug 2020 21:17
22 000 SEK
23 aug 2020 21:17
22 000 SEK
8
23 aug 2020 21:17
21 000 SEK
23 aug 2020 21:17
20 000 SEK
8
23 aug 2020 21:17
20 000 SEK
23 aug 2020 21:17
19 500 SEK
23 aug 2020 21:17
19 000 SEK
23 aug 2020 21:16
18 500 SEK
9
23 aug 2020 21:16
18 000 SEK
23 aug 2020 21:16
18 000 SEK
9
23 aug 2020 21:16
17 000 SEK
8
23 aug 2020 21:16
16 500 SEK
9
23 aug 2020 21:15
16 000 SEK
23 aug 2020 21:13
15 500 SEK
23 aug 2020 21:12
15 000 SEK
23 aug 2020 21:10
14 500 SEK
23 aug 2020 21:04
14 000 SEK
8
23 aug 2020 21:00
13 500 SEK
23 aug 2020 20:57
13 000 SEK
23 aug 2020 20:57
12 500 SEK
23 aug 2020 20:56
11 500 SEK
23 aug 2020 20:56
11 000 SEK
23 aug 2020 19:12
10 500 SEK
16 aug 2020 22:47
10 000 SEK
16 aug 2020 16:09
8 750 SEK
16 aug 2020 11:04
6 000 SEK
14 aug 2020 21:40
4 444 SEK
14 aug 2020 15:25
3 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89