1228579
MICHEL BUSSIEN, skulptural soffa, unik för Layered, 2000-tal.
Michel bussien, skulptural soffa, unik för layered, 2000-tal.

Svartlackad skulpterad skumplast, höjd ca 70 cm, djup ca 75 cm, bredd ca 225 cm.

Slitage och skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T4
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

6 200
602
716
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
2 aug 8:30
6 200 SEK
2 aug 8:16
6 000 SEK
30 jul 3:12
2 000 SEK
24 jul 22:51
1 000 SEK