Design Möbler
1247621
Cristian Branea, "Alkar Table", Materia, Rumänien.
Cristian branea, "alkar table", materia, rumänien.

Matterad Philippines Mahogany,
brushed & waxed brass. Höjd 76 cm. Längd 350 cm. Bredd 120 cm.

Smärre slitage. Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N2
Fraktas ej
Auktionen avslutas

3 dagar 13 timmar
1 200
116
138
Utropspris
40 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
10 aug 17:33
1 200 SEK
10 aug 17:19
1 000 SEK