Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

DAAN OUDE-ELFENRINK, fotografi, signerad och numrerad 1/10.

C-print monterad på dibond 90 x 140 cm.

Utropspris
15 000 SEK
Karin Aringer
Karin Aringer
Ansvarig specialist samtida konst och fotografi
+46 (0)702 63 70 57

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13