1247624
BORDSLAMPA, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.
Bordslampa, 2000-tal.

Mässing, för fem ljus. Höjd 64 cm.

Ej funktionstestad. Slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Slutpris
7 800
757
896
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
2 aug 21:07
7 800 SEK
2 aug 21:07
7 600 SEK
2 aug 21:07
7 500 SEK
2 aug 21:05
7 400 SEK
2 aug 21:05
7 200 SEK