1247628
TAKLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, italien, 1900-talets andra hälft.

Mässing och glas. För 10 ljuspunkter. Höjd 140 cm. Diameter circa 90 cm.

Slitage. Elfunktion ej garanterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
72 000
6 994
8 320
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
15
2 aug 21:28
72 000 SEK
12
2 aug 21:28
70 000 SEK
15
2 aug 21:27
68 000 SEK
12
2 aug 21:27
66 000 SEK
15
2 aug 21:27
64 000 SEK