TAKLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft.

Mässing och glas. För 10 ljuspunkter. Höjd 140 cm. Diameter circa 90 cm.

Slitage. Elfunktion ej garanterad.

Utropspris
30 000 SEK