1247630
LAYERED, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.
Layered, soffa, 2000-tal.

Klädd i grå sammet, svärtade träben, höjd ca 77 cm, bredd ca 240 cm, djup ca 85 cm.

Märken. Smärre slitage.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Slutpris
8 200
796
942
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
2 aug 21:04
8 200 SEK
2 aug 21:04
8 000 SEK
2 aug 21:04
7 800 SEK
2 aug 21:04
7 600 SEK
26 jul 19:36
7 200 SEK