1247632
ONE KINGS LANE, FÅTÖLJER, ett par, 2000-tal.
One kings lane, fÅtÖljer, ett par, 2000-tal.

Benställning i mässing. Lös sittkudde och lös ryggkudde klädd i grå sammet. Sitthöjd 52 cm. Rygghöjd 66 cm.

Fläckar och slitage.

Slutpris
22 000
2 135
2 527
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
2 aug 21:37
22 000 SEK
11
2 aug 21:36
21 000 SEK
2 aug 21:34
20 000 SEK
11
2 aug 21:33
19 500 SEK
2 aug 21:32
19 000 SEK