1247633
RESTORATION HARDWOOD, matbord, metall, 2000-tal.
Restoration hardwood, matbord, metall, 2000-tal.

Nyklassism, svagt utsvängda ben. Höjd 76 cm. Längd 240 cm. Bredd 106,5 cm.

Slitage. Märken.

Slutpris
9 600
931
1 103
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
11
2 aug 21:33
9 600 SEK
2 aug 21:33
9 400 SEK
11
2 aug 21:33
9 200 SEK
10
2 aug 21:31
9 000 SEK
8
2 aug 21:12
8 800 SEK