1247635
RESTORATION HARDWARE, STOLAR, 10 stycken, 2000-tal.
Restoration hardware, stolar, 10 stycken, 2000-tal.

Sullamodell med svängda ben och rygg. Metall. Dynor i grå textil medföljer. Sitthöjd utand dyna 44 cm. Rygghöjd 88 cm.

Smärre slitage.

Slutpris
29 000
2 814
3 331
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
2 aug 21:40
29 000 SEK
9
2 aug 21:38
28 000 SEK
8
2 aug 21:38
27 050 SEK
8
2 aug 21:37
27 000 SEK
9
2 aug 21:35
26 000 SEK