1247636
RESTORATION HARDWARE, SIDOBORD, ett par, metall. 2000-tal.
Restoration hardware, sidobord, ett par, metall. 2000-tal.

Sullamodell. Höjd 42 cm. Mått 56x56 cm.

Slitage, fläckar.

Slutpris
5 000
485
574
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 aug 21:50
5 000 SEK
2 aug 21:50
5 000 SEK
2 aug 21:50
4 800 SEK
2 aug 21:50
4 600 SEK
2 aug 21:49
4 400 SEK