1247642
TAKLAMPA, Oscar & Clothilde, 2000-tal.
Taklampa, oscar & clothilde, 2000-tal.

Metall. Kupor av glas. Höjd ca 80 cm.

Slitage. Märken. Nagg.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Slutpris
4 200
408
485
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
2 aug 19:44
4 200 SEK
2 aug 19:44
4 000 SEK
2 aug 19:44
4 000 SEK
2 aug 19:44
3 800 SEK
2 aug 19:44
3 600 SEK