1247643
ONE KINGS LANE, SPEGLAR, ett par, 2000-tal.
One kings lane, speglar, ett par, 2000-tal.

Metall. Höjd 107x76 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 700
845
1 005
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
2 aug 19:41
8 700 SEK
10
2 aug 19:41
8 500 SEK
2 aug 19:41
8 500 SEK
10
2 aug 19:41
8 200 SEK
2 aug 19:41
8 000 SEK