1247644
LAURA ASHLEY, FÅTÖLJER, ett par, 2000-tal.
Laura ashley, fÅtÖljer, ett par, 2000-tal.

Eggskalsfärgad textil. Sitthöjd 48 cm. Rygghöjd 97 cm.

Smärre slitage, fläckar.

Slutpris
11 000
1 067
1 264
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
2 aug 21:09
11 000 SEK
2 aug 21:03
10 500 SEK
9
2 aug 20:45
10 000 SEK
1 aug 23:15
9 000 SEK
8
1 aug 22:26
8 500 SEK